DJI AGRAS T30 

Aplikačný dron DJI Agras T30 s 30-litrovou nádržou a maximálnym záberom 9 metrov posúva efektivitu postrekovania na inú úroveň s možnosťou pokrytia 16 hektárov za hodinu. Revolučná konštrukcia umožňuje efektívnejšiu aplikáciu najmä pri ovocných stromoch. Pomocou digitálnych poľnohospodárskych riešení DJI pomáha T30 znižovať spotrebu hnojív a zvyšovať výnosy pomocou účinných, dátami riadených osvedčených postupov.

DJI PHANTOM 4 RTK

Tento krásavec dokáže mapovať terén rýchlo a efektívne, popričom zaznamenáva každý bod preletu s presnosťou do pár centimetrov, vďaka čomu vie presne zamerať hranice poľa a rovnako aj presne nasmerovať Agras T30 k čo najpresnejšiemu postrekovaniu s dôrazom na detail. Taktiež je nápomocný k výmere poľnohospodárskej pôdy, či pozemku.

DJI Phantom 4 RTK je profesionálny nástroj pre vytváranie orto fotogrametrických podkladov novej generácie s využitím presnej technológie RTK (real time kinematic) v kombinácii s GNSS. Základom tohto modelu je veľmi úspešný dron Phantom 4 Pro s 1" CMOS optickým senzorom a rozlíšením 20 Mpx.